У Вінницькому обласному Будинку культури учителя відбулась концертна програма з нагоди Дня української писемності та мови.
Зізнаємось по-секрету: сьогодні вранці ми добряче потрудилися, написавши з акторкою театру та кіно, народною артисткою, Героєм України Адою Роговцевою диктант національної єдності. Тепер чекатимемо своїх оцінок. А поки автори проекту перевірятимуть письмові роботи, вирішили часу даремно не гаяти, а спільно з Центром розвитку «Origami» провести свято і назвали його… «Бринить-співає наша мова». Так писав про свої відчуття Олександр Олесь. А з митцем не посперечаєшся, бо українська напрочуд мелодійна, милозвучна, співуча. Її вважають однією з найкращих мов світу. Тож нам є чим пишатися. Правда? Маємо гарну нагоду у цьому переконатися. Ви запитаєте, як саме? Влаштувавши мові справжні іменини.
В Будинку вчителя кілька років тому започаткований цікавий проект «Відкриваємо нові імена». Наразі з великим задоволенням його продовжуємо. Отож, до ідеї долучилися вихованці студії естрадного вокалу «Співаниця», що діє на базі Центру розвитку «Origami», та її художній керівник Віта Кіналь, керівник гуртка фольклорного та естрадного співу «Дебют» закладу культури «Вінницька централізована клубна система, лауреат всеукраїнських конкурсів Катерина Радецька-Гулеватенко», першокласниця Вінницького ліцею №8 Соломія Бондар та вихованка літературно-мистецького об’єднання «Імпреза» Любов Солтан.
Віримо, що захід припав до душі тим, хто зібрався під гостинним дахом Вінницького обласного Будинку культури учителя на іменини української писемності та мови і робить добрі справи заради того, щоб у світі було більше й більше добра.
Приємно, що гості нашого свята залишили нам на згадку теплі відгуки.