Напередодні Дня українського кіно за ініціативою Вінницького обласного Будинку культури учителя і завдяки підтримці кінотеатру «Родина» відбувся мистецький захід «Вітчизняний кінематограф наближає перемогу!». Cвяткування співпадає з днем народження фундатора вітчизняного кінематографа Олександра Довженка і днем нашого міста.
Концертну програму урочистою промовою відкрила директорка кінотеатру Галина Боднар, яка закликала турбуватися про збереження національної духовної спадщини, бо саме вітчизняне кіно виховує в людині силу, незламність, любов до країни. Її привітання продовжили гості заходу: голова Вінницької обласної організації профспілки працівників культури, депутат Вінницької обласної ради Тетяна Побережна, голова ГО «Вінницька обласна Рада жінок України» Валентина Кичак, член Ради, керівник сектору з питань військово-патріотичного виховання ГО «Вінницька обласна Рада жінок України» Ольга Твердохлєбова. Всі спікери наголосили на необхідності продовження творчої співпраці та єднання заради миру, перемоги.
В піднесеній обстановці з нагоди Дня Українського кіно за плідну співпрацю з організації і проведення культурно-просвітницьких заходів, вагомий внесок у формування національно-патріотичної позиції підростаючого покоління грамотою кінотеатру «Родина» було нагороджено колектив і директорку Вінницького обласного Будинку культури учителя Ірину Федорчук, яка в свою чергу подарувала неперевершене прочитання поезії Богдана Томенчука. Окрему подяку за плідну співпрацю, високий професіоналізм, великий внесок у збереження та популяризацію кращих зразків світового національного кіномистецтва, активну громадянську позицію Ірині Павлівні адресував в.о. директора Департаменту культури Вінницької міської ради Олексій Циганков.
На святі виступили учасники зразкової студії естрадного вокалу «Victoria» під художнім керівництвом Діани Пташинської: Люба Солтан, Катерина Салига, Руслан Павлютенков, а також талановита скрипалька з Харкова Оксана Супруненко. Їхні номери додали яскравих і світлих барв у будення, відігріли серця глядачів, створивши перед початком кіносеансу атмосферу тепла й позитивного настрою. Після цього присутні переглянули цікаву документальну кінострічку нашого земляка, талановитого продюсера та режисера Василя Медяного «Відомі люди Вінниччини: Микола Оводов».
Такі заходи популяризують вітчизняний кінематограф, що успішно прокладає собі дорогу на світові екрани. Сьогодні шановне товариство мало змогу у дружньому колі поспілкуватися та побажати один одному оптимізму й миру. Все заради України!