Сьогодні Вінницький обласний Будинок культури учителя привітно зустрів гостей літературно-мистецького заходу «Все у житті починається з мами!», організованого у тандемі з кінотеатром «Родина» та закладом культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» з нагоди Міжнародного Дня матері. Відзначаючи одне з найзворушливіших свят, кожен із нас згадав, що з дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найдорожчої людини, яка все розуміє, усе пробачить і буде самовіддано любити.
Урочистість, на яку були запрошені матері і діти зі сходу країни, тимчасово переміщені під час воєнного стану до м. Вінниці, подарувала присутнім гарний настрій та позитивні емоції.
Концертні виступи Заслуженої артистки України, солістки Вінницького камерного хору імені Віталія Газінського, викладача Вінницької дитячої музичної школи №2 Світлани Жевачевської та її вихованок – Віліни Ленді й Марії Мельник, призерів всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів, вихованок вокального ансамблю «Джерельце» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної Дарії Півторак та Марії Моісеєнко (художній керівник – Марія Лисак, концертмейстер – Олена Окружко), зразкового хореографічного колективу «Молодість» вищого художнього професійно-технічного училища №5 м. Вінниці (художній керівник – Вікторія Чешківська), директора Вінницького обласного Будинку культури учителя Ірини Федорчук, учасників зразкової студії естрадного вокалу «Viсtoria»: Михайла Гущіна, Іллі Сметанюка, Валерії Шенфельд, Альони Ільящук, Лізи Вихованець, Анатолія Зарубіна та Сергія Даниленка (художній керівник – Діана Пташинська) вразили глядачів і залишили на згадку найприємніші враження. Провели захід педагог-організатор Ірина Бродецька та методист Тетяна Федоренко.
По закінченню концертної програми діти разом із працівниками закладу культури «Вінницька міська централізована бібліотечна система» власноруч виготовили вітальні листівки для своїх матусь. А ще маленькі учасники дійства отримали у подарунок щомісячний дитячий журнал «Пізнайко», який спеціально для них передала волонтерка Наталя Карпенко. Видання вийшло з друку під гаслом: «Все буде Україна!».
Такі заходи єднають людей, роблять добрішими, навчають бачити життя навкруги, мріяти. Хочемо вірити, що вони допоможуть збагнути, що від того, наскільки шанована в державі жінка, яка народжує і виховує дітей, залежить ступінь культури й благополуччя суспільства.