Під таким гаслом відбувся мистецький захід, організований кінотеатром «Родина», Вінницьким обласним Будинком культури учителя та закладом культури «Вінницька централізована бібліотечна система» з нагоди Всесвітнього Дня бажань.
Кіно і музика уже не один десяток літ єднають країни, континенти і навіть епохи, можуть перенести кожного з нас у різний час, подарувати настрій, дозволити мріяти і фантазувати.
Утвердження єдності, відчуття великої родини завжди було і буде змогою українців вірити у власну міць і незалежність. Саме це і було метою проведення мистецького заходу.
Яскраві та неповторні виступи Владислава Хохлана та Олексія Кухаря; Євгенії Мазуренко, викладача Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Назарія Давидовського, зразкового хореографічного колективу «Молодість» (художній керівник – Вікторія Чешківська), директора Вінницького обласного Будинку культури учителя Ірини Федорчук, студентки коледжу культури та мистецтва імені Івана Карабиця Дарини Данилової, учасників зразкової студії естрадного вокалу «Viсtoria» Іллі Сметанюка, Анатолія Зарубіна та Сергія Даниленка, Лізи Вихованець, Нікіти Чорного, Михайла Гущіна (художній керівник – Діана Пташинська), учениці Бахмутської загальноосвітньої школи №12 Ірини Денисенко вразили серця та душі присутніх.
Наприкінці урочистості кожний загадав спільне бажання про мир, спокій, добробут України! Нам пощастило народитися і жити в Україні. Збережемо корінь роду нашого, наповнений глибоким сенсом і змістом!
Провели свято директор Будинку учителя Ірина Федорчук та педагог-організатор Ірина Бродецька.