Дорогі друзі! У цей непростий час усі ми, українці – від найменшого до найстаршого – одностайно намагаємося бути оптимістами, а отже, вірити в перемогу і щасливе майбутнє нашої країни. Щоб і надалі бути в темі, пропонуємо юним подолянам стати учасниками конкурсу малюнків «Я МАЛЮЮ МИР!».
Це може бути робота олівцями чи аквареллю, комп’ютерна графіка тощо. Давайте спробуємо зобразити Україну в найрізноманітніших ракурсах. Покажіть світові світлі мрії про мир, як ви любите рідну землю, поважаєте її мужніх захисників, а ми створимо відеоколажі і розповсюдимо в мережі Internet, щоб їх могли бачити ті, хто сьогодні боронить нашу незалежність.
1. До участі у Конкурсі приймаються лише оригінальні роботи, створені за допомогою комп’ютерних технологій, або намальовані олівцями чи фарбами й відскановані малюнки, що відповідають заданій тематиці.
2. Учасник може подавати будь-яку кількість робіт за власним бажанням.
3. Правила найменування малюнків: «Я МАЛЮЮ МИР!» | Назва ОТГ | прізвище, ім’я художника; прізвище, ім’я, по батькові керівника, який підготував учасника Конкурсу.
4. Роботи надсилаються на електронну адресу Вінницького обласного Будинку культури учителя: vinobu.post@gmail.com із зазначенням теми листа: Я МАЛЮЮ МИР! Для участі у Конкурсі заповніть Google-форму: https://forms.gle/qu9qPpGU48hgrwvE7
(Важливо: при заповненні форми вказуйте, будь ласка, ту адресу, з якої відправляєте роботу)
Малюйте! Будьте дотичні до творення історії України!