Нині вранці піднято жовто-блакитне знамено на будівлі комунального закладу «Вінницький обласний Будинок культури учителя» Вінницької обласної Ради. Урочисте дійство відбулося з нагоди Дня єднання – нового свята, яке тільки-тільки започатковане й оголошене указом Президента України В. Зеленського з метою посилення консолідації українців, зміцнення нашої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Право підняти державний прапор надане працівнику закладу В. Ковальському, який багато років поспіль навчав народної хореографії дітей і молодь м. Вінниці.
З цієї ж нагоди працівниками Будинку учителя на сервісі для відеоконференцій zoom проведено онлайн-зустріч із колегами-педагогами, упродовж якої були озвучені цікаві ідеї щодо організації такого дня для учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Вінниччини.
Прикметно, що наразі триває другий день роботи журі обласного конкурсу солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2022», яке виокремлено цілу низку відеозаписів із піснями і поезіями, поданими до оргкомітету заходу, у яких звучить наскрізна тематика України. Маємо надію, що підростаюче покоління, про виховання якого піклуються учителі, керівники самодіяльних колективів, гуртків, студій, матиме чітку патріотичну позицію, зберігатиме власну ідентичність, багатовікову історію й культуру, давні й нові традиції, аби згодом передати у спадок своїм нащадкам.