Наразі воїни, які несуть службу в ООС (АТО), потребують моральної підтримки, теплоти наших сердець. Цим людям украй необхідно знати, що про них пам’ятають, чекають дома. Аби мужні й відважні відчували підтримку, працівники Вінницького обласного Будинку культури учителя організували акцію «Об’єднаймо наші серця!», в рамках якої проведено майстер-клас із виготовлення оберегів для захисників країни.

Уже чверть століття у комунальному закладі «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної» працює зразкова креатив-студія «Орхідея», роботою якої керує І. А. Мохар, прищеплює дітям любов до мистецтва творення прекрасного. Ірина Анатоліївна радо відгукнулася на запрошення й погодилася прийти до нас у гості разом зі своїми вихованцями, щоб показати, як треба виготовляти обереги. В акції взяв участь і зразковий театр моди «Оксамит» комунального закладу «Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної», який теж передав на передову свої творчі роботи.

До ініціативи Будинку учителя долучились колективи КЗ «Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді», КЗ «Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій», учні комунального закладу «Ліцей №2 смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області», які завітали в Будинок учителя з учителем Н.О. Парубок. Діти адресували тим, хто боронить Вітчизну, побажання міцного здоров’я, сили духу, Божого благословення, миру і перемоги.

По завершенню заходу відбулась зустріч із президентом ГО «Мольфар» Юлією Вотчер та волонтером Ольгою Пінаєвою. Днями вони передадуть воїнам від вінничан новорічно-різдвяні подарунки.