«Нехай у кожної дитини живе любов до України!» – під таким гаслом працівники Вінницького обласного Будинку культури учителя 24 серпня 2021 року організували низку заходів у міському парку «Дружби народів». Впевнені, що чарівні, щемливі, радісні миті святкування 30-річчя незалежності України, проведені разом із нами, юні вінничани і гості міста запам’ятають назавжди.
Суцільним позитивом та яскравими емоціями була сповнена програма боді-арту «Розмаїте літечко». Аквагрим та мехенді для маленьких містян виконали вправні майстрині Майя Мулик, Олександра Крушевська, Анна Стасюк та Віталіна Регульська. Неабияк порадувала юних гостей і «Галявина розваг», у рамках якої дівчатка та хлопчики проявили себе кмітливчиками, знавцями рідного краю та народних казок, відгадуючи загадки та відповідаючи на запитання вікторин. Організувати цікаве дозвілля вдалося й завдяки арт-терапії, що діяла на локаціях Будинку учителя. У її рамках дітям були запропоновані розмальовки на патріотичну тематику, а дорослим – майстер-клас із нейрографіки.
При святковій фотозоні діяла акція «Відчуй себе зіркою!», де кожен охочий мав змогу сфотографуватись у карнавальному вбранні.
Більш детально з подією можна ознайомитись на сторінці Facebook.