В останню неділю червня ми традиційно відзначаємо День молоді, день тієї частини людства, яка є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень. Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. У 2020-му йому виповнюється 62 роки. Як відомо, День молоді в червні також відзначають у Білорусі, Узбекистані, Південній Осетії. Молодість – це пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших мрій, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

2020 року День молоді співпав із одним з найважливіших державних свят в Україні – Днем Конституції, днем прийняття найголовнішого державного документа, яким 28 червня 1996 року було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, що сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Ми віримо, що українська молодь докладе максимум зусиль, щоб розбудовувати нашу країну і жити в правовій державі.

Отож, святковим онлайн-концертом колектив Будинку учителя привітав усіх із подвійним святом разом із вихованцями народного художнього колективу – студії естрадно-джазового вокалу (керівник – М. Мальцева). Переглянути його можна за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PL22fkTIdi_xWTHP5VRh-UWAKNnFrDISF0