Напередодні професійного свята журналістів з метою популяризації закладу та рекламою VII обласного конкурсу медіа закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти 5 червня 2020 року в. о. директора Будинку учителя Ірина Федорчук та педагог-організатор закладу Антоніна Пастушенко  поспілкувалися з теле- і радіоведучими Суспільного: Вінниця.

Анонсуючи очікувані результати, організатори конкурсу зазначили: «Конкурс повинен стати для своїх учасників, по-перше, своєрідним стажуванням у професії журналіста, випробувати їх на здібність володіти інформацією та передавати її. По-друге, задана тематика Конкурсу повинна привернути увагу молоді до споконвічної мистецької спадщини Вінниччини. По-третє, прогнозується, що цей новаторський конкурс відкриє широкі перспективи для своїх учасників, адже їхні роботи можуть бути помічені прогресивними медіа-корпораціями усієї області, оскільки планується висвітлення кращих робіт у ЗМІ та на сторінці БУ. Цей Конкурс – чудова нагода долучитися до когорти творців суспільної думки, проявити себе в чудовій професії журналіста».

Хоч подібний конкурс у 2020-му у зв’язку із карантинними обмеженнями вперше проводився дистанційно, це, як виявилося згодом, не стало на заваді успішній реалізації VII обласного конкурсу медіа закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Перегляд відповідного репортажу доступний за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=PohNHAnpGQ&fbclid=IwAR2CSG37NJ2IWsNjZL-SZ8UTun4-5MywisTr1fBzVDYjo1t1fs4ni_udrGw