foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

21.04.2016 року відділом освіти Хмільницької РДА в районному будинку культури проведено ювілейне свято «Таланти вітають таланти», яке в цьому році відзначало свою 10 весну. Переможців Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та спортивних змагань вітали запрошені гості.
Голова Хмільницької РДА Євгеній Віталійович Буткевич та голова районної ради Зоя Григорівна Бонсевич вручили кращим із кращих цінні подарунки.
За дорученням народного депутата України Юрчишина Петра Васильовича срібні подяки та грошові премії вручала дружина Любов Ярославівна Юрчишина.
Начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Семенович Федоришин відзначив подарунками призерів Міжнародних та обласних турнірів з боротьби дзюдо.
Солодощами привітали учасників обласного конкурсу вчительської та учнівської творчості «Проліски наді – 2016» та учасників свята «Таланти» заступник генерального директора товариства «Хмільницьке» з соціальних питань Сидоренко Петро Володимирович та підприємці села Уланова.
Після вручення грамот і нагород кращі таланти Хмільницького краю дарували свою творчість призерам та глядачам в залі, яких було майже 600. Тематика перших номерів художньої самодіяльності була про нашу Батьківщину.
Наступний блок присвячений подіям на Сході України. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять тих, хто загинув за цілісність і незалежність України.
Учні району читали авторські вірші про своє село, лунали пісні про батьків та родину.
На свято завітали гості, які приймали участь у всіх 10 « Талантах» та до слова була запрошена начальник районного центру соціальної служби для молоді Тамара Яківна Сашко, керівник освіти району, яка в 2006 році стала ініціатором створення «Талантів».
Голова районної ради профспілки педагогічних працівників Тамара Борисівна Шестопал привітала зі святом і пригостила всіх присутніх короваєм.
Географія наших переможців обширна. Нашим олімпійцям вручено подарунки та призи за сприяння 11 сільських голів.
Всіх учасників дійства привітав начальник відділу освіти Хмільницької РДА Андрій Артурович Жук та вручив грамоти за підсумкам районного етапу фестивалю вчительської та учнівської творчості « Проліски надії – 2016».

DSCF7859-Small
DSCF7878-Small
DSCF7909-Small
IMG1411-Small
IMG1420-Small
IMG1424-Small

Яндекс.Метрика