foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

15 квітня 2016 року в приміщенні Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. відбувся творчий звіт «Дитини року Козятинського району-2015», «Суперстаршокласниці - 2016», голови учнівського комітету «Лідер» Миколаївського ЗНВК Ірини Товмар. Протягом усього «творчого життя» Ірина виступала і як солістка, і як учасниця цілої низки художніх колективів. Підтвердженням цьому є численні нагороди, дипломи, грамоти, які були розміщені біля актової зали школи.
Бурхливими оплесками глядачі зустрічали усі концертні номери: і сольну пісню від «іменинниці», і вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївського ЗНВК, і зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі», і вокальний ансамбль «Камертон» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району. Родзинкою свята стала пісня «Чорна хмара» у виконанні Ірини та «гостя» з Йосипівки Віталія Снодчика.
Із усіх творчих колективів, у яких брала участь Ірина найбільшу славу здобув чеський народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка». Яскравий танець ансамблю викликав захоплення у глядачів.
Дуже зворушливим було вітання директора Миколаївського ЗНВК Лановик Лариси Ярославівни, яка сказала, що за 50 років існування школи такого творчого звіту не було. Побажала Іринці успіхів, натхнення і перемог. А потім вітати свою вихованку на сцену вийшов у ПОВНОМУ складі весь педагогічний колектив школи.
А ще Ірині дуже повезло з родиною. Мама завжди поряд і в школі, і вдома, а тато поряд завжди і навіть на сцені. Всіх розчулила «Пісня про донечку» у виконанні Сергія та Ірини Товмарів.
Ведучими свята були Стратійчук Сергій Ігорович, заступник директора ПНВЦ та Киричишина Ірина Вікторівна, вчитель Миколаївського ЗНВК, які розповідали глядачам про творче життя Ірини. А ще Стратійчук С. І. подарував Ірині пісню «Моя маленькая леди».
Товмар Ірину із творчим звітом вітали начальник відділу освіти Діденко Аліна Анатоліївна (яка ще й до того з вокальним ансамблем «Камертон» подарувала іменинниці та всім присутнім пісню), перший заступник голови районної державної адміністрації Прохоров Сергій Валерійович, заступник голови Козятинської районної ради Задорожнюк Анатолій Васильович, сільський голова с. Миколаївка Киричишин Володимир Григорович.
А ще було багато посмішок і щирих побажань нових творчих злетів і звершень.

3bVlbfEfbT0
1wO3BKgJlds
3wKQskmGyG4
3WWuboGUFl8
EklWp6nw6-c
aNQX-iIsnes
LYh1LQPvtkw
ivRzqT7EeMo
mnycH4Zbomo
OjMGk681fo
pmA7r-guHJQ

Яндекс.Метрика