foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

af13 лютого 2015 року у Вінницькій ЗШ №8 відбулася зустріч воїна-афганця, полковника запасу Лисиці Никифора Олексійовича з учнями 4-х класів.
Мета заходу: активізація патріотичного виховання, розширення знань про історичні події афганської війни, формування толерантного ставлення до інших країн і народів, почуття особистої відповідальності за збереження миру на Землі.
Підготовлений організаторами (працівниками обласного Будинку культури учителя керівником театру мініатюр «Шанс» Орловою Н. та методистом Докійчук Т. ) захід – це данина пам’яті усім, хто причетний до героїчних і трагічних сторінок війни, що продовжувалась майже 10 років.
Ветеран поділився своїми спогадами про пережите, розповів про нелегкі військові шляхи, про біль втрат побратимів, а також про те, як у сьогоднішній, важкий час для України, наші хлопці, які пройшли Афган, нині захищають кордони рідної країни .
Учні підготували концертну програму, в якій мали місце пісні, вірші, кадри кінохроніки. Після перегляду фільму, зробленого військовими журналістами, ветеран відповів на запитання школярів, розповів про реальні бойові ситуації, що виникали в далекому Афганістані.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув, виконуючи воїнський інтернаціональний обов’язок.
Люди, що пройшли випробування війною, знають ціну мирного життя, мають незламність силу духу та твердість характеру – саме такі люди мають слугувати прикладом патріотичного виховання молодого покоління
На знак пошани про зустріч учасник бойових дій О. Лисиця презентував дітям збірник новел «Над хребтами Гіндукуша».af1

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика