foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

12-14 серпня 2016 р. у м.Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Хіт Парад-2016». Конкурс проходив за підтримки Департаменту культури, Міністерства освіти та науки України, ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга». Засновник фестивалю-конкурсу – голова Департаменту культури з питань організацій концертної та гастрольної діяльності, заслужений артист естрадного мистецтва України Ігор Нетлюх зібрав високоповажне журі у складі народних та заслужених артистів України Мар’яна Шуневича, Ірини Мазур, Ігоря Нетлюха та ін.
У конкурсі взяв участь народний жіночий вокальний ансамбль «Зірниця» Вінницького обласного Будинку вчителя (керівник – методист Будинку вчителя та відділу культури та мистецтв Вінницької академії неперервної освіти Ольга Янушкевич). Учасниці колективу – Тетяна Мельник, Світлана Леонтьєва та Ольга Янушкевич – виконали два конкурсних твори на музику керівника: «В неділю раненько» (слова народні, a capella) та «Nasza czarna jaskoleczka» (слова М.Конопницької, твір прозвучав польською мовою).
Члени журі відзначили важливість звертання колективу до виконання пісень а- capella, високопрофесійне виконання конкурсних творів, авторський репертуар колективу «Зірниця» здобув переконливу перемогу і І-місце.
Колектив та керівник були нагороджені відповідними дипломами та сертифікатом на знижку 30% для подальшої участі у міжнародних фестивалях Ігоря Нетлюха. Керівник колективу висловлює слова щирої вдячності голові обкому профспілки працівників культури Тетяні Побережній за надання фінансової та організаційної допомоги для успішної участі колективу «Зірниця» у конкурсі «Хіт Парад-2016».

  • BRZ2706
  • BRZ2705
  • BRZ3430
  • BRZ3847
  • BRZ3893

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика