foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Вечір, присвячений 85-річчю з дня народження Олександра Білаша, композитора, народного артиста України, Героя України,
лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка
«Між звуками й словами…»
9 березня 2016 року о 14.30 год в приміщенні Вінницького обласного Будинку культури учителя відбувся вечір пам’яті видатного українського композитора і поета Олександра Білаша з нагоди 85-річчя з дня його народження «Між звуками й словами…»
У вечорі – концерті були використані фрагменти з кінофільмів про О. І. Білаша, прозвучали його вірші та пісні на слова Лесі Українки, Д. Павличка, С. Йовенка, О. Богачука, С. Пушика та ін., фортепіанні твори для дітей «З Тетянчиного альбому» у виконанні композитора, піаніста, методиста Будинку учителя Ольги Янушкевич, викладача Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича Світлани Леонтьєвої, артистів Вінницької обласної філармонії Тетяни Бондар та Михайла Левицького, тріо «Ажур»Вінницького педагогічного коледжу (керівник – Ірина Годна), народного вокального ансамблю «Берегиня» вчителів музичного мистецтва Вінницького району, Будинку учителя (керівник – Валентина Масненька), вокального ансамблю «Українські співаночки» СЗШ І-ІІІ ст. №10 Вінницької міської ради (керівник – Ольга Янушкевич).
Прозвучали також пісні Ольги Янушкевич на слова Ніни Шаварської у виконанні народного ансамблю «Зірниця» Вінницького обласного Будинку культури учителя (керівник – Ольга Янушкевич) «Ой ти, зіронько, зірнице» та романс «Липа».
Ведуча свята – директор обласного Будинку культури учителя Тетяна Мельник.

DSC0012
DSC0016
DSC0027
DSC0023
DSC0039
DSC0030
DSC0046
DSC0050

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика