foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Багата мальовнича Томашпільська земля талановитими й успішними людьми. Серед них і політики, і громадські діячі, і митці, і відомі педагоги… Вони закохані у свій рідний край, свою домівку, ніколи про неї не забувають і линуть усією душею, усім єством до витоків свого коріння. Не полишають вони також можливості поділитися з навколишніми своїми відчуттями, почуттями, баченнями, мріями, думами, тривогами, любов’ю до людей і рідної Томашпільщини…

«Хочу, щоб від краю і до краю
Нас минали прикрощі й біда.
Чим багата, що у серці маю,
По краплині людям я віддам», - це рядки одного з поетичних творів дбайливої доньки та дружини, люблячої сестри та мами, досвідченого педагога Томашпільської школи-гімназії, талановитої поетеси Надії Подкопаєвої. Зимньо-присніженою листопадовою дниною в гостинну залу Вінницького обласного Будинку культури вчителя вшанувати творчість цієї маленької, але по-справжньому сильною душею і волею жінкою, завітали на творчий вечір «Мого натхнення світ» поважні гості, близькі та рідні і просто пошановувачі талановитого митця слова.
По-доброму щиро, і з захопленням говорили про талановиту поетесу гості – голова обласної письменницької організації, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, письменниця, заступник голови МГО «Вінницьке земляцтво» у м. Києві Ніна Гнатюк, голова Вінницької обласної ради, брат винуватиці заходу Анатолій Олійник, депутат Вінницької обласної ради письменниця Жанна Дмитренко, кандидат філологічних наук, письменниця, науковець,керівник обласного літературно-мистецького об’єднання «Автограф» Тетяна Яковенко.
Творчий вечір видався теплий, натхненний і по-сімейному затишний.

  • podkop
  • podkop1
  • podkop3

 

"BEST Agency" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

 
Яндекс.Метрика