foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

viz14 листопада на базі Вінницького обласного Будинку культури учителя відбулася зустріч – знайомство з колективом Вінницького Вищого професійного училищ сфери послуг у форматі жіночого усного журналу «Сучасна жінка – жінка педагог».
Якими ми повинні входити в клас? Відповідає перша сторінка журналу «Макіяж та секрети використання декоративної косметики», яку підготували викладачі спеціальних дисциплін Колуняк Світлана Анатоліївна та майстер виробничого навчання Козак Олена Олександрівна.
Відбулася презентація на тему: «Кольоротипи» та майстер-клас по макіяжу.
Не забули і «Зачіску». Я к правильно доглядати за волоссям, демонстрація зачісок, які стануть у нагоді як у повсякденній роботі, так і для урочистостей.
Проведено майстер-клас майстрами виробничого навчання багаторазових призерів обласних міжрегіональних та міжнародних конкурсів перукарської майстерності Малащинською Вікторією Вікторівною та Бойко Ольгою Василівною.
Глядачам сподобалися поради психолога – Навроцької Валентини Леонідівні.
Але найбільш цікавою виявилась сторінка «Мода» (вміння одягатись; гардероб сучасної вчительки повинен відповідати стилю її життя, віку, роботі; Як виглядати модно? Цю сторінку розкрили учасники театру мод «Тріумф». За 7 років роботи театру створено більше 20 колекцій, які стали переможцями конкурсів «Феєрія краси», «Калинове намисто», «Золотий наперсток».
Паузи між сторінками заповнювалися піснями у виконанні учасників художньої самодіяльності Вінницького Вищого професійного училищ сфери послуг.
«Гортали» сторінки журналу педагоги навчальних закладів області, слухачів курсів підвищення кваліфікації при Обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Для перегляду натисніть на фото

__________________________________________________________________________________________________________________

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика