chitanya

Молодша вікова група

День Район ПІ учасника Клас Вірш, автори Сума балів Частка від макс балів
1 4 м. Вінниця Превар Анна 3 "Хлопчик Ох" Грицько Бойко 59,9 99,83%
2 1 м. Жмеринка Бессараба Савелій 4 "Спасибі" Стеран Руданський 59,3 98,83%
3 2 Тиврівський район Швидюк Катерина 5 "Ангел" авт. 57,7 96,17%
4 2 Козятинський район Карпенко Вікторія 5 "Черевик, соломинка та булька" Н.Забіла 56,8 94,67%
5 4 Немирівський район Гаврилюк Анастасія 4 "Яблунька" (автор невідомий) 56,8 94,67%
6 2 м. Хмільник Гнатюк Максим 4 " Ворона і лис" С. Руданський 55,5 92,50%
7 1 Іллінецька ОТГ Подолян Юлія 3 " Як гусак говорив так-так" І. Світличний 55,5 92,50%
8 1 Жмеринський район Мукоїд Богдана 4 "Я вдячна Богу" авт. 55 91,67%
9 4 Гайсинський район Петух Артем 3 "Чому я спізнився" В.Маруга 54,9 91,50%
10 2 Тульчинська ОТГ Короленко Марія 3 "Під щедрий вечір" М.Хворосницька 54,9 91,50%
11 1 Іллінецька ОТГ Мороз Артем 5 "Як ми з кумом мед качали" П.Глазовий 54,3 90,50%
12 2 Козятинський район Левицька Маргарита 2 "Справжній тато" А.Мельничук 53,3 88,83%
13 4 Вінницький район Крот Ольга 3 "Бабуся тримала онучку за руки" І.Огнєва 51,4 85,67%
14 4 Липовецький район Жовтобрух Мар'яна 4 "Заячий секрет" М.Стельмах 50,2 83,67%
15 3 Крижопільський район Жилко Віталій 2 "А що в портфелі" А. Костецький 50 100,00%
16 2 Томашпільська ОТГ Петрига Іванна 5 "Осія" Гл. 14 Т.Шевченко 49,7 82,83%
17 4 Барська міська ОТГ Мельник Софія 4 "Мамо іде вже зима" Л.Українка 48,9 81,50%
18 1 Бершадський район Магдаль Ксенія 2 "Я пошила б.." І Сабодаш 48,5 80,83%
19 1 Шаргородський район Вигановський Юрій "Ремінцева криза" 47,8 79,67%
20 3 Мур.-Кур. район Мурга Ангеліна 3 "Українські квіти" Г.Черінь 47,5 95,00%
21 3 Піщанський район Попова Ангеліна 5 "Молитва за Україну" О.Бурбело 46,8 93,60%
22 2 м. Козятин Сійчук Дарина 4 "Синє вухо" П.Глазовий 46,7 93,40%
23 3 м. Могилів-Подільський Пасічник дмитро 3 "Дитинство" Н.Янушкевич 45,9 91,80%
24 3 Чернівецький район Драгомір Ганна 4 "Ангел" 45,2 90,40%
25 1 Шаргородський район Чорна Софія "А скільки доброти в людині" Н. Красоткіна 44,9 74,83%
26 2 Гніванська ОТГ Яковенчук Дарина 4 "Якщо ти нарікаєш на життя" Р.Дудич 44,8 74,67%
27 2 Тростянецький район Стороженко Оксана 5 "Любімо, друзі, рідну Україну" М.Прус 44,7 74,50%
28 3 м. Могилів-Подільський Городинський Ростислав 3 "Ми з мамаю тата чекали додому" О.Городинська 44,1 88,20%
29 4 Погребищенський район Коценко Віталіна 5 "Прощання із зимою" О.Бурбело 43,5 72,50%
30 3 Літинський район Слободянюк Аліна 1 "Думка" О.Кравченко 43,2 86,40%
31 3 Могилів-Подільський р-н Тисячна Марина 4 "Серденько Надійки"Г.Британ 40,5 81,00%
32 3 Крижопільський район Кушнір Єва 3 "Щедрий вечір" Д. Білоус 24,7 82,33%

Середня вікова група

День Район ПІ учасника Вірш, автори Сума балів Частка від макс балів
1 4 Барська міська ОТГ Кушимов Артем 7 "Лелека" Д.Павличко 58,2 97,00%
2 4 Вінницький район Лащенко Володимир 6 "Лист до сина" В.Стус 58 96,67%
3 1 Хмільницький район Гутнік Сергій 8 "Карлові Вари" І. Маменко 58 96,67%
4 1 м. Жмеринка Шевчук Валерія 8 "До українців" В.Баранов 57,8 96,33%
5 4 м. Вінниця Сімчук Діана 7 "Молитва за Україну" Т.Дубіна, А.Калуга 56,9 94,83%
6 4 Вінницький район Вітер Вікторія 5 "Казка про Катрю" М.Пригара 56,8 94,67%
7 2 Тиврівський район Кирилюк Микола 8 "Війна скінчилась" О.Білан 56 93,33%
8 4 Липовецький район Кривенко Софія 8 "Дивний сон" Н.Твердохліб 55,8 93,00%
9 1 м. Ладижин Гаврилюк Ірина 9 "Маруся Чурай" Л.Костенко 55,7 92,83%
10 3 Могилів-Подільський р-н Гудз Анастасія 8 Балада про чорного і білого янгола. Л.Степовичка 46,4 92,80%
11 1 м. Жмеринка Муковоз Анна 9 "Зоряна країна маленького принца" композиція 55,4 92,33%
12 3 Піщанський район Головата Марія 7 "Балада про дві душі" Л.Васильєва 45,4 90,80%
13 2 Тульчинський район Прокопович Вадим 5 "Куми й полювання" П.Глазовий 54,3 90,50%
14 2 м. Козятин Сабадаш Кирил 7 "Як ми українці…"О.Орач 45,2 90,40%
15 3 Могилів-Подільський р-н Стасюк Влада 6 "Які в природі є дива" Н.Красоткіна 45 90,00%
16 3 Піщанський район Дарчук Світлана 7 "Я українка" М. Скочеліс 44,8 89,60%
17 4 Липовецький район Чекалюк Катерина 6 "Материнське щастя"Т.Острожинська 53,2 88,67%
18 1 Бершадський район Роговий Євген 8 " Вчителеві" авт 52,7 87,83%
19 2 Тульчинська ОТГ Асаула Ольга 8 "Я- Україна" М.Скочеліс 52,6 87,67%
20 3 Мур.-Кур. район Цихончук Денис 7 "Слово української дитини" Ю Шкрумляк 43,8 87,60%
21 3 Могилів-Подільський р-н Павленко Дмитро 6 "В.Козак "Раз до баби Василини" 43,1 86,20%
22 1 Бершадський район Манченко Іван 9 " Дар Вітчизни " П.Перебийніс 51,5 85,83%
23 1 м. Жмеринка Мельничук Крістіна 7 "Легенда про Україну" 51,2 85,33%
24 4 м. Вінниця Штогрин Софія 7 "Заповіт" Б.Гуменюк 51,1 85,17%
25 2 м. Козятин Болгарська Анастасія 9 "Вірш про бабусю" Л.Костенко 41,6 83,20%
26 2 м. Калинівка Соловко Заріна 7 "Новорічний етюд" З. Тищенко 49,9 83,17%
27 2 Томашпільська ОТГ Ставнійчук Анна 9 "Золота обручечка" В. Сауляк 49,7 82,83%
28 2 м. Хмільник Гусаревич Дарія 6 "Княжа гора" Є. Гуцало 49,4 82,33%
29 2 Тростянецький район Цимбал Діана 9 "Лілея" Т.Шевченко 49,1 81,83%
30 2 м. Хмільник Килимнюк Дмитро 9 "Шевченкове слово " Т.Яковенко 48,9 81,50%
31 1 Дашівська ОТГ Солдан Назар 8 "Лебеді материнства" В.Симоненко 48,6 81,00%
32 1 Жмеринський район Рижак Ольга 7 "Люблю Вкраїну" О.Підсуха 48,1 80,17%
33 1 м. Ладижин Студоляк Юлія 6 "Хустина" Г.Островська 48,1 80,17%
34 4 Погребищенський район Любарська Анастасія 7 "Молитва за Україну" О.Бурбело 47,3 78,83%
35 3 Літинський район Мельничук Іван 6 "Син України" М.Красноштан 39 78,00%
36 1 Жмеринський район Пономаренко Марія 9 "Думи" Т.Шевченко 46,6 77,67%
37 3 Мур.-Кур. район Ткачик Юлія 8 "Солов'їний ти мій голосочку"С.Чернілевський 38,5 77,00%
38 3 Піщанський район Мурзак Діана 9 ""Моя Україна" І.Калиниченко 37,8 75,60%
39 2 Тульчинська ОТГ Дерев'яга Діана 7 "Весна" М.Углич 30,2 75,50%
40 2 Тульчинська ОТГ Лучко Тетяна 9 "П'ятий рік поспіль"Harru Nokkard 45,2 75,33%
41 3 м. Могилів-Подільський Болюх Ірина 7 "Діти і мобільнтй телефон" Н.Романовська 29,9 74,75%
42 2 Томашпільський район Свинаренко Ксенія 9 "Коли ми йшли удвох з тобою" Д.Павличко 44,2 73,67%
43 3 Піщанський район Заруцька Тетяна 9 "Живи" 29 72,50%
44 4 Гайсинський район Ковч Юлія 9 "Утоплена" Т.Шевченко 42,8 71,33%

Старша вікова група

День Район ПІ учасника Вірш, автори Сума балів Частка від макс балів
1 2 Вапнярська ОТГ Затула Катерина 11 "Крила" І.Драч 60 100,00%
2 1 Бершадський район Бараболя Анастасія 11 "Той, хто любить рідний край!" Авт 59,5 99,17%
3 4 м. Вінниця Кавецька Анастасія 10 "Крила" І.Драч 55,7 92,83%
4 2 м. Хмільник Матвійчук Антон 11 "Любов Нансена" Л.Костенко 54,7 91,17%
5 2 м. Калинівка Фотіна Дарина 10 "Хустка тернова" М.Кузьменко 54,3 90,50%
6 4 Липовецький район Русецька Євгенія 10 "Мрії" Л.Костенко 53,6 89,33%
7 4 м. Вінниця Дідур Ніколь 10 "Розрита могила" Т.Шевченко 53,3 88,83%
8 2 Тиврівський район Сапігура Марія 10 "Чадра Марусі Богуславки" Л.Костенко 51,7 86,17%
9 2 Гніванська ОТГ Мідяна Ліна 10 "Бій єдиної зброї" Л. Костенко 51,4 85,67%
10 4 Гайсинський район Турок Ірина 10 "Маруся Чурай" Л.Костенко 51,2 85,33%
11 4 Немирівський район Пустовіт Крістіна 11 "Маруся Чурай" 51,1 85,17%
12 2 Теплицький район Самко Марина 11 "Візьму бабусину хустину" 51 85,00%
13 2 Тростянецький район Зарванська Вікторія 10 "Сонет130" Шекспір 50,7 84,50%
14 4 Липовецький район Петрусь Вікторія 10 "Я і мої права" Г.Мельник 49,8 83,00%
15 м. Жмеринка Слободянюк Катерина 10 "Тріо" В.Оніщишин 49,8 83,00%
16 1 Жмеринський р-н Лісовецька Марія 10 "Осії" Т.Шевченко 49,7 82,83%
17 4 Барська міська ОТГ Солтус Ян 10 "Вже почалось, мабуть майбутнє…" Л.Костенко 49,3 82,17%
18 2 Шпиківська ОТГ Торчило Юлія 11 " Я-егоїстка" Л.Костенко 48,4 80,67%
19 1 Бершадський район Тодоренко Людмила 11 "Запах Майдану" Л.Горова 47,8 79,67%
20 3 Могилів-Подільський р-н Онисько Ангеліна 10 Лісова пісня. Л.Українка 47,8 95,60%
21 2 м. Хмільник Закліцька Анастасія 10 "Прозріння" Т.Коломієць 47,7 79,50%
22 1 м. Жмеринка Панфілова Тетяна 10 "Писала калина листи з України" Лєгостаєва 47,3 78,83%
23 3 м. Могилів-Подільський Агапій Марина 11 "Самотня яблуня" авт 46,4 92,80%
24 3 Мур.-Куриловецький район Перейма Діана 10 "Ворожка" авт 46,3 92,60%
25 1 м. Ладижин Шпіник Вероніка 10 "Твої листи …" Л.Українка 46,2 77,00%
26 1 Шаргородський район Шкварук Ярослав 10 "Кредит на життя" Б.Гуменюк 45,6 76,00%
27 2 Тульчинський район Герасименко Юлія 11 "Звернення до українців" В.Баранов 45,5 75,83%
28 2 Козятинський район Нестеренко Андрій 11 "Так ніхто не кохав" В.Сосюра 44 73,33%
29 3 Крижопільський район Руденко Дарія 11 "Крила" Л.Костенко 44 88,00%
30 2 Гніванська ОТГ Павленко Богдана 11 "Доля" Л.Костенко 43,5 87,00%
31 1 Шаргородський район Панчишин Євгеній 10 Уривок з поеми " Берестечко" Л.Костенко 43,2 72,00%
32 1 Дашівська ОТГ Нагорна Юлія 11 " Плач матері" Н.Філенко 43 71,67%
33 3 Мур.-Куриловецький район Габрійчук Ярослав 10 "Людина має право" Інела Огнєва 42,6 85,20%
34 3 Студенянська ОТГ Масна Катерина 11 "Кривда" В.Симоненко 42,5 85,00%
35 3 Літинський район Гальчак Анастасія 10 "Людина серед людей" Н. Красоткіна 41,8 83,60%
36 3 Студенянська ОТГ Баюш Діана 11 "Я українка" М. Скочеліс 39,5 79,00%
37 3 Чернівецький район Костельна Яна 11 "Любов Нансена " Л.Костенко 37,9 94,75%
38 3 м. Могилів-Подільський Ващенко Ліліана 10 "Вишиванка" О.Самаруха 37,8 75,60%
39 3 Крижопільський район Оніщук Андрій 10 "Розмова з Дніпром" А.Мястківський 37,5 75,00%