foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

20 червня 2014 року в залі Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний конкурс «Колискова пісня» в рамках, присвячених Дню Матері в Україні, Міжнародному Дню сім’ї та Дню захисту дітей.
Мета конкурсу – відродження народних традицій, естетичного розвитку і виховання дітей дошкільного віку, збагачення їх духовного світу. У конкурсі взяли участь працівники дошкільної освіти, керівники гуртків, бібліотекарі, батьки, бабусі, дідусі, які представили народні та сучасні колискові пісні української мовою та мовами інших народів світу. Учасники конкурсу змагалися у двох номінаціях: виконання народної колискової пісні та виконання колискових пісень сучасних авторів.
Конкурс оцінювало компетентне журі:
Голова журі:

Чорна О.А. - перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
Заступник голови журі:

Іваниця Г.А.- проректор з науково-педагогічної роботи та навчально-методичної роботи Вінницького ОІПОПП, старший викладач кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін
Члени журі:

- Лісогурська Т.І. – заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації;
- Бачинська Т.В. - головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації;
- Русан Л.С. - завідуюча кабінетом дошкільного виховання Вінницького ОІПОПП;
- Колосінська Г.І. - методист кабінету дошкільного виховання Вінницького ОІПОПП;
- Коц Л.І.– завідувач відділом виховної роботи та позашкільної освіти Вінницького ОІПОПП;
- Швець І.Б. – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри мистецької підготовки ВДПУ ім.М.Коцюбинського
- Янушкевич О.М. – методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти Вінницького ОІПОПП;
Звичайно, виступи не були рівноцінними, але переможених не було, тому що в залі панувала її Величність – колискова пісня.
Прикрасили конкурс відеоматеріали. Проникливо звучали народні колискові в a’capell’ному звучанні. Неодноразово звучали вигуки «Браво».
Тепло прийняв зал колискові Т. Хреннікова, М. Блантера, О.Пономарьова, Т. Кароль.
А колискова Біллі Джойела на англійській мові «Добраніч, моє янголятко» у виконанні Тетяни Фабицької з м. Козятина запевнила всіх присутніх, що матері в усьому світі співають колискові своїх улюбленим малюкам.
Конкурс став для його учасників стимулом для подальшого духовного розвитку та вдосконалення майстерності. Нагородження переможців відбудеться у вересні цього року на урочистостях, присвячених Всеукраїнському Дню Дошкілля.

__________________________________________________________________________________________________________________

 

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика