foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

20 лютого 2017 року в Будинку вчителя відбулася презентація збірника духових пісень та одноіменного аудіоальбому «Дякую Тобі, Боже» Ольги Янушкевич.
Автор – композитор, член асоціації діячів естрадного мистецтва, методист КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», методист обласного Будинку культури учителя , володар Гран – Прі у номінації «композиція», «автор», переможниця численних конкурсів вокальної та інструментальної музики, лауреат мистецької премії ім. М. Вовчка, керівник народного жіночого вокального ансамблю «Зірниця» та дитячого ансамблю «Українські співаночки», відмінник освіти України. Ольга Янушкевич є автором аудіоальбомів «Я малюю мрію», «Коли співає «Мрія», «Дай, Боже, щастя», «Дитинства світ», «До рідного дому», «Посміхнись» та пісенних збірок «Веселкова», «Дорога до мами», «Дзеркало душі», «Величайся, родинонько, у піснях».
З 2002 по 2015 рр. О. Янушкевич була керівником зразкової дитячої вокальної студії «Мрія», яка працювала при Немирівській ДМШ та БДЮТ м. Немирів. Учасники студії – переможці численних конкурсів та хіт – парадів. Саме у їх виконанні записано аудіоальбом духовних пісень «Дякую Тобі, Боже».
Пісенний збірник вийшов у світ 2017 року за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації і Вінницької обласної ради. Підготовку до друку здійснено за підтримки Тараса і Тетяни Мельник, до випуску аудіо альбому долучились Вадим і Лариса Іваненко. Аудіоальбом видано власним коштом автора.
Збірнику прорецензовано науковцями, керівником дитячо – молодіжного хору Спасо – Преображенського кафедрального собору м. Вінниці і також схвалений науково – методичною радою ВОІПОПП (нині КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»).
До збірки увійшли 14 творів на муз. О. Янушкевич і вірші поетів Л. Недін, В. Крищенка (м. Київ), О. Дунської (м. Немирів), А. Гавришко – Бабічевої (м. Тульчин), М. Косович. Місія книги – духовна, цілі – глибоко православні. Твори апробовані на концертних майданчиках України під час паломницьких поїздок, виступів у храмах, монастирях, дитячих будинках, школах – інтернатах, на фестивалях, благодійних концертах, обласних семінарах – практикумах для керівників області тощо. Твори звучать як у церковному, так і у світському середовищах, на державних та обласних радіоефірах.
Збірка з методичними рекомендаціями автора розрахована на професійні та аматорські вокально – хорові колективи, усіх небайдужих до духовно – пісенного світу людей.
Учасники свята – народні жіночі вокальні ансамблі:
«Любисток» (Теплицький РБК), керівник – Н. Бойко,
«Зірниця» (Вінницький обласний Будинок культури учителя), керівник – О. Янушкевич.
Ці колективи є володарями Гран – Прі, переможцями Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів. Усі перемоги здобуті на пісенному матеріалі композитора О. Янушкевич.
У концертній програмі взяли участь учасники дитячого ансамблю «Українські співаночки» (керівник – О. Янушкевич) та Олександр Леонтьєв – викладач Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів.

DSC0028
DSC0046
DSC0060
DSC0065
DSC0077
DSC0080
DSC0089
DSC0125
DSC0135
DSC0147
DSC0158
DSC0162
DSC0166
DSC0173
DSC0184

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика