foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

verb9Рішенням 37 - ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 200-річчя з дня народження українського композитора Михайла Вербицького включене до календаря пам’ятних дат на 2014 – 2015 рік, які будуть відзначатись під егідою цієї найбільш авторитетної в галузі освіти, науки і культури організації.
26 лютого 2015 року в обласному Будинку культури учителя відбувся вечір «І житиме пісня в віках…», присвячений 200 – річчю з дня народження Михайла Вербицького, для вчителів області.
Захід був приурочений визначній події у житті українського народу.
4 березня виповнюється 200 років від дня народження композитора, диригента, громадського діяча, священика Михайла Михайловича Вербицького, а
9 березня - 150 років з часу першого публічного виконання пісні, якій судилося стати Українським Державним Гімном «Ще не вмерла Україна».
Зустріч розпочалася духовним гімном українського народу «Молитвою за Україну» Миколи Лисенка, а закінчилась натхненним виконанням Державного Гімну України (муз. М. Вербицького, сл. П. Чубинського).
Провела вечір директор обласного Будинку культури учителя Тетяна Мельник.
На протязі всього заходу звучали українські пісні у виконанні хорового колективу «Осінні барви» та вокального ансамблю «Ветеран» (керівник колективів – Леонід Луцишин), переспіви біблійних псалмів в авторському виконанні Тетяни Яковенко, члена спілки письменників України, голови обласної громадської організації «Велика рідня», керівника обласного літературно – мистецького об’єднання «Автограф», методиста обласного Будинку культури учителя, та безсмертна духовна музика Михайла Вербицького в запису кращих колективів України.
Вечір пройшов у теплій атмосфері, присутні відкрили для себе невідомі сторінки життєпису величної постаті Михайла Вербицького і подякували учасникам і організаторам за чудові хвилини – роздуми, за
просвітницьку роботу та побажали творчої наснаги.

Для перегляду натисніть на фото

__________________________________________________________________________________________________________________

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика