foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

virshi220 січня 2015 року при Вінницькому обласному Будинку культури вчителя розпочала роботу літературно - мистецька вітальня "І музика, і слово, і сльоза..." У цьому своєрідному мистецькому клубі зустрілися письменники, котрі очолюють громадські літературно - мистецькі організації, студії, об'єднання, групи та асоціації міста Вінниці і Вінницької області, а також - журналісти, в обов'язки яких входить формування літературно - мистецьких сторінок і передач. Метою клубу є дружнє спілкування митців, поглиблення знань про формування та розвиток сучасного літературного процесу, знайомство з новими художніми творами, можливість творчого взаємонавчання та організації різноманітних спільних літературно - мистецьких свят, форумів та акцій.
З теплим настановчим словом виступила директор Вінницького обласного будинку культури вчителя Тетяна Мельник, побажавши письменникам - наставникам сил і натхнення у важливій справі навчання обдарованої молоді секретам художньої майстерності.
Ведучою першого засідання клубу митців була поетеса, заслужений працівник культури України, керівник Вінницького обласного літературно - мистецького об'єднання "Автограф" Тетяна Яковенко.

 

virshivirshi3

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика