foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Відповідно до листа Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» від 26.09.2014 р. №09/26-01 «Щодо проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», оголошеного Посольством Литовської республіки в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця», листа Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації «Про проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» від 07.10.2014 р. №34-3-03/5240 на Вінниччині відбувся обласний етап ІІ Всеукраїнського конкурсу.
Конкурс проводився з метою виховання у шкільної молоді толерантності, культури добросусідства, національної свідомості та гідності людини, яка проживає у цивілізованій Європейській державі.
На адресу Будинку культури учителя було надіслано 125 робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів області.


Роботи надійшли з Барського, Бершадського, Вінницького, Гайсинського, Калинівського, Козятинського, Літинського, Могилева-Подільського, Погребищенського, Теплицького, Тульчинського, Чечель-ницького, Ямпільського районів та міст Вінниці, Ладижина, Жмеринки, Могилева-Подільського, Хмільника.
Члени конкурсного журі регіонального етапу відібрали 5 кращих робіт, які були направлені для участі в заключному етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу і будуть нагороджені грамотами обласного Будинку культури учителя:
- Ткачук Наталії Ігорівни, учениці 10 класу Бродецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Козятинського району;
- Драчук Юлії Олександрівни, учениці 9 класу СЗОШ І-ІІІ ст. с. Багрінівці Літинського району;
- Сорочинської Анни Сергіївни, учениці 10 класу гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради;
- Білецької Валерії Олександрівни, учениці 11 класу НВК:СЗШ І-ІІІ ст.-гімназії м. Гайсина;
- Максімової Олександри Петрівни, учениці 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м. Бара.
Також членами конкурсного журі було відмічено 7 учасників конкурсу, які будуть нагороджені подяками обласного Будинку культури учителя за індивідуальний підхід у висвітленні питань пропаганди європейських цінностей та привернення уваги до розвитку україно-литовських відносин за активну участь в конкурсі. Це:
- Альохіна Вікторія, учениця 10 класу гуманітарної гімназії №1 ім. М. І. Пирогова Вінницької міської ради;
- Сисак Адаліна Володимирівна, учениця 10 класу закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ст. – ліцей №7 Вінницької міської ради»;
- Вальянікова Дар’я Ігорівна, учениця 10 класу закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. М. Коцюбинського Вінницької міської ради»;
- Телятник Яна Сергіївна, учениця 11 класу навчального закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №4 м. Хмільника;
- Коромчевський Назарій Ярославович, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №4 м. Жмеринки;
- Цесля Христина Олегівна, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м. Бара;
- Княжук Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.
Даний конкурс сприяв розвитку інтелектуального потенціалу України, розкриттю аналітичних та творчих здібностей, виявленню і підтримці обдарованої учнівської молоді.

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика