foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

У місті Вінниці 21 листопада 2013 року в міському палаці мистецтв «Зоря» відбувся заключний концерт та виставка декоративно - прикладного мистецтва і церемонія нагородження переможців ІІ-го обласного фестивалю-конкурсу
«Дивоцвіти Вінницького краю» серед вчителів та учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл - інтернатів. Фестиваль проведений під патронатом Департаменту освіти і науки Вінницької державної адміністрації, обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та обласного Будинку культури учителя.

Зі словами привітання до учасників Фестивалю звернулися: Андрій Романович Лисак - заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадмістрації - начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи, Горобець Світлана Віталіївна - заступник голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, Бортко Сергій Володимирович - завідуючий відділом образотворчого мистецтва обласного художнього музею. Кращі з кращих були нагороджені грамотами та подяками Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки, обласного художнього музею; подарунками від благодійного Фонду «Подільська громада» та комісії з питань молодіжної політики спорту і туризму обласної Ради.
Після церемонії нагородження відбувся заключний гала концерт фестивалю у якому взяли участь 18 колективів та окремих виконавців, а це - понад 200 учасників.

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика