foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Встеляйте квітами дороги,

Дзвінкі заспівуйте пісні.
Сьогодні – свято Перемоги.
Найкраще свято на землі.
В рамках святкування Дня Перемоги та з метою вшанування солдат та загиблих у Великій Вітчизняній війни, формування патріотичного почуття та поваги до старшого покоління, 6 травня в приміщенні обласного Будинку культури учителя відбулась зустріч з ветеранами: Мільяном Іллею Андрійовичем - капітаном 1-го рангу та Павловим Іваном Григоровичем – почесним громадянином м. Вінниці, ветераном України, полковником, якому виповнилось 96 років, з учнями ЗОШ № 8 та ЗОШ № 11 Вінницької міської ради. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Діти уважно слухали розповідь ветеранів про їх бойовий путь у роки війни, цікавились бойовими нагородами. В подарунок ветеранам і всім присутнім був даний концерт учасниками творчої майстерні Будинку культури учителя під керівництвом Орлової Н.А., де звучали вірші та пісні воєнних літ.
В кінці зустрічі учні подарували ветеранам квіти. Були зроблені фотографії на пам'ять. Багато вдячних слів у книзі відгуків написали батьки і діти. Ось, що написала учениця 8-го кл. ЗОШ № 8 Шикирінська Анастасія:
«Поради, які дали нам ветерани для мене й напевно і для всіх інших дуже цінні. Я буду старатися пам’ятати кожне їх не слово. Я захоплююсь їхньою відвагою, мужністю, витримкою.»

Для перегляду натисніть на фото

View the embedded image gallery online at:
http://obuvin.vn.ua/podiji/do-dnya-peremogi#sigProId7ebdc7eb3f

__________________________________________________________________________________________________________________

 

 

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика