foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

15 вересня у Вінницькому Будинку культури учителя відбувся захід під гаслом «Земний уклін тобі, сонцепоклоннику!», присвячений 150-річчю від дня народження Михайла Михайловича Коцюбинського, класика української літератури, нашого земляка.
Його ім’я у дивовижно багатому на літературні таланти часі. на межі двох віків – ХІХ і ХХ, було зорею першої величини.
Захід відбувся за участю учнів 11-х класів фізико-математичної гімназії № 17 м. Вінниці, їх вчителя української мови та літератури Василя Васильовича Вернигори, заступника редактора журналу «Вінницький край», автора більше десяти публікацій про життя і творчість М.М.Коцюбинського Сторожук Валентини Павлівни та керівника літературної вітальні «Автограф», поетеси Тетяни Василівни Яковенко. Читались уривки із творів письменника,виступи дітей супроводжувалися відеорядом, фоторепортажами, на екрані проектувалися кадри художнього фільму «Тіні забутих предків», експонувалася виставка рефератів та ілюстрацій до творів письменника.
Лунала і пісня у виконанні солістки дитячої народної студії естрадно-джазового вокалу «Експеримент» - Насті Коберської.
Аудиторія відкрила для себе іншого Коцюбинського – геніальну людину, митця всесвітньої величини, яка була на нестями закохана у життя.

__________________________________________________________________________________________________________________

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика