foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

chernob

У Вінницькому обласному Будинку культури учителя 23 квітня 2014 року відбувся вечір – спомин «Чорнобильська трагедія – біль України».
Учні технічного ліцею зустрілися з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, які поділилися своїми споминами про ті тяжкі дні. Це наші земляки, які у травні-червні 1986 року були у складі 220-ти бійців зведеного загону пожежників, правоохоронців, медиків:
Бойчук Микола Петрович – голова Вінницької міської громадської організації "Союз Чорнобиль України";
Ястремський Михайло Микитович – заступник голови Вінницької міської громадської організації "Союз Чорнобиль України";
Зонова Тетяна Леонідівна – член міської громадської організації "Союз Чорнобиль України", майор медичної служби.
Їх спогади підтверджувалися кадрами кінохроніки.
Фотовиставку і документальний фільм представила Наталя Петрівна Захарчук – завідуюча науково-дослідницьким відділом природи Вінницького обласного краєзнавчого музею.
Мета заходу: розширити серед молоді знання про трагедію століття – вибух на ЧАЕС, допомогти усвідомити та краще зрозуміти масштаби і наслідки трагічних подій; виховувати у підростаючого покоління глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього, розвивати почуття гордості за свій народ; визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров’я населення, виховувати любов та бережливе ставлення до природи і рідної землі.


 

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика