foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

23 квітня 2015 року в приміщенні загальноосвітньої школи I-III ст. № 8 відбувся захід-реквієм, приурочений 29-й річниці Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль не має минулого часу".

Мета заходу: розширити серед молоді знання про трагедію століття;

вибух на ЧАЕС; допомогти усвідомити та краще зрозуміти масштаби і наслідки трагічних подій; виховувати у підростаючого покоління глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього, розвивати почуття гордості за свій народ; виховувати любов та бережливе ставлення до природи і рідної землі.

Учні 9-10 класів зустрілися з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, які поділились своїми споминами про ті тяжкі дні. Це наші земляки, чорнобильці,ліквідатори I категорії телефоністка Любов Іванівна Німенко, телеграфістки Світлана Анатоліївна Слободянюк та Ганна Василівна Жмурко. Їх спогади підтверджувалися кадрами кінохроніки.

Фотовиставку і документальний фільм представила Віра Дмитрівна Капшиєнко, старший науковий співробітник Вінницького обласного краєзнавчого музею. Організацію і проведення цього заходу підготували методисти Будинку культури учителя. Захід пройшов у теплій і зворушливій атмосфері. У кінці зустрічі учні подарували гостям квіти.

DSC0007
DSC0004
DSC0008
DSC0011
DSC0012
DSC0016
DSC0019

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика