foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Яскраво цьогоріч відсвяткували день міста Вінниці вінничани та гості нашого міста. Головне дійство, як завше, було розпочато на майдані Незалежності й продовжилося різними цікавими заходами на площі Європейській, на Майдані Небесної сотні, по вулиці Соборній, на Площі Стуса та в Центральному міському парку. Присутні мали нагоду переглянути різноманітні виставки, конкурси, виступи місцевих колективів, майстер-класи, благодійні акції, дитячі розваги. Загалом, скрізь панувала доброзичлива, приємна атмосфера, яка залишила неповторні враження.
Цього святкового дня вулиці обласного центру перетворилися на казковий майданчик, якими ходили чудернацькі істоти, які вражали своєю величчю, різнобарв’ям та чудернацьким виглядом. Усе це особливо подобалось малечі, хоча, й дорослі не залишились байдужими.
Неперевершеними були виступи нашої молоді, яка демонструвала свої таланти, змагаючись у конкурсі «Вінничани мають таланти». Хореографічні, вокальні номери зачаровували глядачів, та й, представлені ними, оригінальні жанри запам’ятаються надовго.
Чималий ажіотаж відбувався навколо «Шаленої лабораторії». Діти та й дорослі з неабиякою цікавістю споглядали за різноманітними цікавими дослідами.
Так! Свято вдалося на славу! Це було справді грандіозне дійство!

IMG7319
IMG7320
IMG7333
IMG7336
IMG7342

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика