5 грудня 2016 року до Будинку учителя завітали вихованці Тростянецького Будинку дитячої творчості

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

trost5 грудня 2016 року до Будинку учителя завітали вихованці Тростянецького Будинку дитячої творчості разом з керівником гуртків Катериною Миколаївною Березою та директором позашкільного закладу Вірою Володимирівною Басюк. В рамках творчого проекту Будинку учителя «Відкриваємо нові імена» відбувся творчий звіт Катерини Миколаївни, можна навіть сказати – її бенефіс. Виступали дві групи оркестру – молодша і старша ; вокальні ансамблі фольклорний і ансамбль початківців. А потім сценою заволоділи солісти – різні за віком, але всі лауреати багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, справжні перлинки в барвистому намисті вихованців Тростянецького Будинку дитячої творчості.
І на всіх один керівник – Катерина Береза. Маленька, тендітна жінка вміло вже більше 30 років працює з дітьми і веде дитячий корабель до вершин майстерності. Глядачі тепло сприймали всі номери, аплодували і підтримували юних виконавців , вигукували «Браво!» Матвію Івасенко за його неперевершене виконання української народної пісні «Ніч яка місячна».
Директор Будинку учителя Тетяна Іванівна Мельник привітала гостей, подякувала їм за хвилини насолоди, вручила почесні грамоти і букети квітів директору Тростянецького Будинку дитячої та юнацької творчості Вірі Володимирівні Басюк та головній дійовій особі цього свята – Катерині Миколаївні Березі.
Творчим представленням Тростянецького Будинку дитячої творчості в особі керівника гуртків Берези Катерини Миколаївни та її вихованців стартував мистецький проект «Відкриваємо нові імена». Запрошуємо позашкільні навчальні заклади до участі в проекті!

DSC0214
DSC0216
DSC0217
DSC0221
DSC0232
DSC0225
DSC0233
DSC0237
DSC0240
DSC0250

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика