foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

slovo

22 квітня 2015 року у Вінницькому обласному Будинку культури учителя відзначили урочистим зібранням з нагоди 20-річчя з часу заснування газети «Слово педагога».
Привітав ювілярів заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Григорович Бачинський.
Історію створення газети згадав тодішній голова обласного комітету Профспілки Іван Степанович Гамрецький.
Виступили очільники обласної та міської організацій Профспілок працівників освіти і науки : Пугачов Сергій Георгійович та Соловей Петро Омелянович з побажаннями всім міцного здоров’я, творчої наснаги, щедрих врожаїв на журналістській ниві, достатку, гарного настрою, непохитності у досягненні задумів та планів та відданості читачів.
Своїми спогадами, роздумами, побажаннями ділились активні дописувачі газети : Василенко Вадим Сергійович, Новицька Лариса Віналіївна, Омелянчик Тетяна Григорівна.
На святі лунали пісні у виконанні тріо вчителів Вінницького району, народного вокального тріо «Зірниця», солістки студії естрадно-джазового вокалу Будинку культури учителя Інгрет Костенко. Не обійшлося і без нагородження. Грамоти обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та грошові винагороди одержали журналісти, оформлювачі, дописувачі, педагоги, які плідно співпрацювали з газетою.

DSC0130
DSC0139
DSC0145
DSC0142
DSC0148
DSC0171
DSC0174
DSC0181
DSC0184
DSC0189

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика