foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Будинок учителя

Вінницький обласний

Мальцева Марина Семенівна є організатором та керівником

дитячої естрадної студії "Експеримент"з 1993 р.


Має спеціальну вищу освіту. Фахівець високого класу. Закінчила курси післядипломної освіти в Університеті культури м.Санкт-Петербурга, отримала диплом за фахом "Керівник дитячої естрадної студії".
З 1996 р. – постійний музичний редактор та режисер регіонального, а з 2003 року ініціатор та арт-директор Міжнародного естрадного конкурсу "Музична парасолька", який щорічно проводиться у м.Вінниці.
З 1999 р. співпрацює з міжнародною громадською організацією по проведенню дитячих естрадних конкурсів "Сузір'я", до складу якої входять більш ніж 20 країн Європи та Азії, відповідаючи за представництво України.marina
Є постійним почесним гостем та членом журі естрадних конкурсів в Україні та за кордоном.На даний термін Марина Семенівна працює над створенням програми навчання естрадному вокалу, розробкою авторської методики постановки голосу особам з неяскраво вираженими вокальними даними, нею розроблений 40 денний тренінг «Відродження природного голосу». Здійснює методичну допомогу викладачам вокалу та керівникам дитячих колективів. Проводить майстер-класи в районах області, на багатьох конкурсах, в яких бере участь.
За 20 років існування студії Мальцева М.С. отримала безліч подяк за підготовку переможців конкурсів, роботу в журі та багаторічну співпрацю із багатьма конкурсами в Україні та за ії межами.
Має подяки від Посольств та Консульств України в інших країнах за розбудову співробітництва та розвиток культурних відносин між державами.
Неодноразово отримувала Почесні грамоти від Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за сумлінну працю та досягнуті успіхи.
2001 році - студія стала лауреатом Подільської літературно – мистецької премії "Кришталева вишня".
У 2003 р. рішенням Міністерства освіти і науки України студії "Експеримент" присвоєнно звання "Зразковий художній колектив".
У 2004 р. керівник студії отримала почесне звання "Кращий викладач вокалу" на Всеукраїнському конкурсі "Кришталевий жайвір".
2008 року рішенням Міністерства освіти і науки України студії "Експеримент" присвоєнно звання "Народний художній колектив".
З 2008 року Марина Семенівна викладач вокалу Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д Леонтовича .
2010 рік. Подяку прем'єр-міністра України Миколи Азарова за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку національної освіти, плідну педагогічну діяльність (№ 12626 від 28 вересня 2010 року).
2012 рік. Федерація профспілок Вінницької області нагороджує переможця обласного конкурсу на кращого працівника культурно – освітнього закладу профспілок Мальцеву М.С. керівника народної дитячої естрадної студії «Експеримент» за 1 місце у номінації «Кращий керівник аматорського колективу освітнього закладу профспілок»
2012 рік. Федерація профспілок України нагороджує переможця Всеукраїнського конкурсу на кращого працівника культурно – освітнього закладу профспілок Мальцеву М.С. керівника народної дитячої естрадної студії «Експеримент» за 1 місце у номінації «Кращий керівник аматорського колективу освітнього закладу профспілок»
2013 рік рішенням Міністерства освіти і науки України студії "Експеримент" підтверджено звання "Народний художній колектив".

"Вінницький обласний Будинок культури учителя" Copyright © 2014. All Rights Reserved.

Яндекс.Метрика